rodinný pension s aktivním odpočinkem..
CzechDutchEnglishGermanPolishRussian
Pension Imlauf v letě
Pension Imlauf
Pohled ze sjezdovky
Léto

Sport a Volný čas

Přímo za pensionem se nachází 2 lanové dráhy /1100 m, 950 m,/ vhodné pro začátečníky a rodiny s dětmi, dále 1 dětský /poma/ a l vlek /500 m/ vhodný pro náročné lyžaře. Podrobnější info o ski areálu najdete na http://www.skivrchlabi-knezice.cz

3 km od pensionu najdete lyžařské středisko Herlíkovice a 15 km Špindlerův Mlýn – sjezdové tratě i pro náročné lyžaře, ale i aquapark, bobová dráha, atd. V samotném Vrchlabí se nacházejí upravené běžecké trasy, pro náročné lyžaře je vhodné např. Benecko /9 km/.

Letní sezona je vhodná zejména pro pěší turistiku, cykloturistiku a výlety do okolí. Pension se nachází v oblasti nastupujícího masivu Krkonoš a nabízí příjemné a nepříliš náročné výlety – např. od pensionu na Kněžice, odkud je krásný výhled na Krkonoše (2 km) dále na rozhlednu Žalí (5 km), či na Benecko (6 km).

V oblasti Krkonoš jsou vyznačeny trasy jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Najdete zde řadu zajímavých terénů pro horská i treková kola. Pro turisty je k dispozici řada lanovek nebo cyklobusů, které jsou v provozu od června do září. Lanové dráhy přepravující kola – Vrchlabí – Žalý, Špindler. Mlýn – Pláně a Medvědín, Janské Lázně – Černá hora, atd.

Výlety do okolí Vrchlabí, které můžete podniknout

  • Například: ZOO a safari ve Dvoře Králové nad Labem (40km), info na: www.zoo-dvur-kralove.cz
  • Adršpašsko – teplické skály (50km), info na: www.adrspach.cz
  • Český Ráj – Jičín (40km)
  • Prachovské skály Boskovské dolomitové jeskyně (33km)
  • Pec pod Sněžkou (35km) – lanová dráha na Sněžku, info na: www.snezkalanovka.cz …a mnoho dalších

© 2011 Pension Imlauf Vrchlabí - Kněžický vrch
tel.: +420 499 422 123 | kontakt